Poznaj Wszechświat | 8 października, 2017

We wrześniu na lekcjach przyrody nasi uczniowie z klas szóstych poznawali Wszechświat. Dowiedzieli się jakie jest miejsce Ziemi w Kosmosie, dlaczego na Ziemi rozwinęło się życie i jaki wpływ na Ziemię ma Słońce. Poznawali też inne planety naszego Układu Słonecznego oraz mniejsze ciała niebieskie jak planetoidy, meteoroidy, komety, itd.

W ramach podsumowania zdobytych wiadomości uczniowie, indywidualnie lub grupowo wykonali modele przestrzenne Układu Słonecznego.

Gratulujemy pomysłowości. A oto ich prace.

nauczyciel przyrody Anna Kubaczka

02.10.2017r. Dzień gruszkowy! | 8 października, 2017

W ramach Akcji  „Zdrowo i kolorowo”, która będzie prowadzona przez cały rok szkolny.

Chcemy aby nasi uczniowie odżywiali się prawidłowo i jedli owoce, które są źródłem naturalnych witamin.

Koordynatorzy Programu prozdrowotnego

Nowy sezon Aqualigii | 8 października, 2017

W piątek odbyła się inauguracja Aqualigii. Nasza szkoła zjawiła się na basenie Chrobry pod dowództwem pani Pauliny Obiały. Oto nasze wyniki: w kategorii chłopców- rocznik 2009 Marcin Dąbrowski 2 miejsce. Rocznik 2008 dziewczynki Maja Pasiak zdobyła IV miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.