„Wzorowy uczeń” w SP6 | 11 marca, 2018

9 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Głogowie odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 „Wzorowy uczeń”. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie z klas 4-6, którzy uzyskali w pierwszym półroczu średnią ocen minimum 4,75 oraz przynajmniej ocenę bardzo dobrą z zachowania.
W ubiegłym semestrze takie wspaniałe wyniki osiągnęło 45 osób. Dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali 100-procentową frekwencję. Dobrym zdrowiem, które nie pozwoliło opuścić ani jednego dnia w szkole, mogło pochwalić się 12 uczniów.

Ponadto w czasie apelu nagrodzone zostały osoby, które wzięły udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra Grosza”.

Gratulujemy wszystkim uczniom wzorowym oraz szkolnym wolontariuszom.

2 miejsce w Podstrefie Lubińskiej w mini piłce siatkowej chłopców 🏐 kat 3 | 11 marca, 2018
W dniu 09.03.2018 w Lubińskiej Sp14 Szkolny Związek Sportowy zorganizował finałowy turniej o Mistrzostwo Podstrefy Lubińskiej w mini piłce siatkowej 🏐 chłopców kat 3.
W turnieju brały udział cztery zespoły:
🏐 SP 14 Lubin – powiat lubiński
🏐 SP 6 Głogów – powiat głogowski
🏐 SP Irządze – powiat górowski
🏐 SP Grębocice – powiat polkowicki
Wyniki meczów:
Sp 14 Lubin – SP Irządze 1:2
Sp 6 Głogów – SP Grębocice 2:1
Sp 14 Lubin – SP Grębocice 2:0
SP 6 Głogów – SP Irządze 2:0
Sp 6 Głogów – SP 14 Lubin 0:2
Naszą szkołę w turnieju reprezentowali: