Zbiórka surowców wtórnych | 29 listopada, 2015

Dnia 10 – 11 grudnia 2015 (ewentualnie 14 grudnia do godziny 8.00) odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 ponowna zbiórka surowców wtórnych. W tych dniach przynosimy do szkoły:
baterie,
– nakrętki plastikowe,
– puszki aluminiowe,
– makulaturę,
– elektrośmieci.

Przypominam, że surowce muszą być opatrzone kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą. Zostawiamy je u wychowawców (klasy 1-3) lub w sali nr 7 (przyrodnicza) ewentualnie zostawiamy w przedsionku wejścia głównego, do wychowawców (lub koordynatora)  można zanieść tylko karteczkę o ilości zebranych surowców. Przynosząc do nas surowce wtórne i elektrośmieci dbacie Państwo o środowisko i uczycie swoje dzieci właściwej segregacji.
        Szkoła uczestniczy od wielu lat w konkursie organizowanym przez Urząd Miejski – „Czyściciel Świata”, nasi uczniowie są bardzo aktywni każdego roku i każdego roku nasza szkoła zdobywa nagrody. Uczniowie wyróżniający się w ilości zebranych surowców wtórnych są na koniec roku nagradzani. Zachęcamy we włączenie się w naszą akcję. Dochód ze sprzedaży plastikowych nakrętek przeznaczony jest na cele charytatywne.

Koordynator: Joanna Radzieja