Dzień kundelka

Jak co roku,  z okazji „Dnia kundelka” w naszej placówce odbywała się akcja informacyjna dotyczącą adopcji zwierząt ze schroniska, połączona ze zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt.

Akcja trwała cały tydzień.

W poniedziałek nasi uczniowie chodzili z tabliczkami informacyjnymi dotyczącymi zwierząt ze schroniska i obchodów Dnia kundelka.

W czwartek do szkoły przyszedł, wraz z opiekunem (naszą nauczycielką od muzyki i plastyki – panią Konwińską-Nowicką, Bruno, piesek adoptowany ze schroniska.

Do piątku zbieraliśmy karmę i akcesoria dla zwierząt – uzbieraliśmy ponad 100kg karmy dla zwierząt, do tego koce, materace, smycze, i miski.

W tym roku wsparło nas Przedszkole nr 7, które czasowo przebywa na terenie naszej placówki, przedszkolaki spisały się na medal i również sporo zebrały.

Akcja trwała cały tydzień.

JR