Finał Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej chłopców

Dnia 27 lutego został rozegrany Finał Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej chłopców w kategorii „czwórki”. Organizatorem zawodów jest Miejski Szkolny Związek Sportowy w Głogowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6. W finale zagrały reprezentacje następujących szkół : Szkoła Podstawowa w Wilkowie, Szkoła Podstawowa w Kotla, Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie i Szkoła Podstawowa nr 14. Rywalizacja na boisku była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie.
Końcowa klasyfikacja zawodów :
???? miejsce – Szkoła Podstawowa w Wilkowie
???? miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie
???? miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 w Głogowie
4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Kotli
Reprezentacja naszej szkoły :
Dominik Bagiński, Jakub Guzik, Paweł Cukrowski, Wojtek Gładysz, Kacper Kaczmarek, Jakub Zarzycki, Krzysztof Bilski, Łukasz Jankowiak, Czarek Górecki i Jakub Gertich.
Gratulujemy zespołom za walkę i zaangażowanie ????????????

Galeria zdjęć –> kliknij