Kolejne sukcesy naszych uczennic w konkursie literackim.

2 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się uroczyste podsumowanie XI Powiatowego Konkursu Literackiego dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą „Mój przyjaciel pies”. Zadaniem uczestników, którzy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe (klasy I – IV oraz V – VIII), było napisanie 1 – 3 wierszy lub opowiadania zgodnego z tematem: „Świat widziany oczami psa”.

            Niezmiernie miło jest nam poinformować, że II miejsce zajęła Aleksandra Kaliciak – uczennica z klasy 7d, natomiast V miejsce – Klara Bielawska – z klasy 7c. Obie laureatki oprócz nagród rzeczowych oraz dyplomów otrzymały cząstkową szóstkę z języka polskiego oraz mają zagwarantowaną wyższą o jeden stopień ocenę roczną względem I semestru. Serdecznie gratulujemy i życzymy  sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy również wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnych konkursach literackich.

                                                                                                                                                                  Krzysztof Knoblauch

Galeria