Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w mini piłce nożnej dziewcząt

Dnia.05.05.2022r w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Powiatowy Turniej mini piłki nożnej dziewcząt.

W turnieju wzięły udział Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie, Szkoła Podstawowa z Białołęki oraz gospodarz turnieju Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie. Mecze o mistrzostwo powiatu głogowskiego rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej szkoły po pokonaniu reprezentacji SP 10 z Głogowa (9:1) oraz reprezentacji SP Białołęka (5:2), zajęła I miejsce. Mecz o drugie miejsce zakończył się wynikiem 5:2 dla SP z Białołęki.

Klasyfikacja turniejowa:

I miejsce SP 6 Głogów

II miejsce SP z Białołęki

III miejsce SP 10 Głogów

 

Skład zwycięskiej reprezentacji:

Bagińska Aleksandra, Florczak Natalia, Jankowiak Małgorzata, Jankowska Michalina, Pukacka Emilia, Sobczyk Nikola, Straszewska Dominika, Ściak Aleksandra.

Gratulujemy naszej reprezentacji!!!!!

Galeria