Turniej Aktywnych Szkół MultiSport!

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła dwuetapowy proces kwalifikacji i będą reprezentować nasze miasto w Dolnośląskim Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport!

Przed nami kilka miesięcy wspólnych starań o zwiększenie poziomu codziennej aktywności naszych uczniów i z pewnością dużo dobrej zabawy.

W ramach ASM ponad 10 tysięcy dzieci z klas IV-VII (opcjonalnie również I-III) będzie miało niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w międzyszkolnym turnieju, którego głównym punktem będzie multimedialny test sprawności fizycznej oparty o standard EuroFit Test. Każda z zakwalifikowanych do programu placówek przystąpi do testu dwukrotnie, w odstępie sześciu miesięcy. O końcowym sukcesie zadecyduje osiągnięty w tym czasie progres. Test ma być dla nich przede wszystkim znakomitą zabawą – w warstwie fabularnej, uczniowie zmierzą się z leniwymi mocami Złego Zła i Galaktyki Bezruchu.Zachęcamy do śledzenia losów naszych szkół w Turnieju ASM i wspierania ich
w realizacji aktywnych postanowień… Bo aktywne dzieci radzą sobie lepiej!

Dodatkowo, zapraszamy na stronę programu.

https://aktywneszkoly.pl,

(profil facebook: https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/).

Trzymajcie za nas kciuki w Turnieju!