VIII miejsce w XVI MEMORIAŁ ZBIGNIEWA SZADAJA ????

W dniu 21.03.2018 roku na hali widowisko sportowej w Głogowie odbył się XVI MEMORIAŁ ZBIGNIEWA SZADAJA – nauczyciela, wychowawcy i trenera piłki ???? siatkowej.
W turnieju wzięło udział 12 drużyn z miasta i okolic Głogowa. W pierwszym meczu turnieju nasza drużyna przegrała z zespołem że Wschowy natomiast w drugim sensacyjne pokonaliśmy reprezentację Głogowskiej Sp9 składającej się z uczniów 2 i 3 klasy gimnazjum. Walcząc w drugiej fazie turnieju nie zdołaliśmy pokonać drużyn z byłego gimnazjum nr 5 w Głogowie i gimnazjum w Polkowicach zajmując ostatecznie VIII miejsce. Zwycięzcą turnieju zostali byli nasi uczniowie obecnie uczniowie Sp8, natomiast nasza drużyna została nagrodzona ????Fair play ????
Gratulujemy ????.

Galeria zdjęć –> kliknij