XV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej ???? Pracowników Oświaty im. Marka Kruczkowskiego

Nie samą pracą nauczycieli żyje ???? wychodząc z tego założenia nauczyciele naszej szkoły pani Sylwia Partyka, pani Paulina Obiała, pan Krzysztof Knoblauch i pan Remigiusz Użarowski po raz kolejny wzięli czynny udział w XV Noworoczny Turnieju Piłki Siatkowej ???? Pracowników Oświaty im. Marka Kruczkowskiego. Nasi nauczyciele jak co roku połączyli się z nauczycielami ze szkoły podstawowej nr 2, panią Izą Nieżurawską, panem Michałem Papuszką oraz panem Jakubem Wolnym. Po bardzo zaciętych meczach drużyna naszych nauczycieli zajęła szóstą lokatę ???? Dobra zabawa i spędzenie aktywnie wolnego czasu w towarzystwie nauczycieli z całego miasta i powiatu Głogowskiego było miłą odskocznią od dnia codziennego ????
Końcowe wyniki rywalizacji
????Zespół Poprawczy
????SP 12
????SP 14 i ZSim J. Wyżykowskiego
4 – Sp 10
5 – Powiat
6 – SP 2 i SP 6
7 – SP 11
8 – SP 3
9 – Przyjaciele Adasia