Eko-zwierzak z zoo

🎉🐊♻️ Miło nam poinformować, że uczeń klasy I, Staś Szpunar, otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-zwierzak z zoo”! 🏆👏 Konkurs został zorganizowany przez Świetlicę Szkolną nr 10 […]

Czytaj dalej