Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt klas V-VI | 12 stycznia, 2018

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt klas V-VI odbył się dnia 10.01. i był następnym etapem rozgrywek wewnątrzszkolnych. Po rozgrywkach klasowych, trzy najlepsze zawodniczki z każdej klasy miały możliwość zmierzenia się między sobą. Pierwsze miejsce (po wygraniu wszystkich meczy) zajęła Kamila Martyniak z klasy 6a, miejsca kolejne to: II miejsce Nicola Bienias 6a, III miejsce Oliwia Hładowska 6b. Dziewczęta będą reprezentowały naszą szkołę w następnym etapie rozgrywek, w etapie międzyszkolnym. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

S. Partyka

Bombka Bożonarodzeniowa | 12 stycznia, 2018

Dnia 09.01.2018 r. dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zostały zaproszone już po raz drugi do Domu Dziennego Pobytu w Głogowie. W grudniu uczestniczyły w warsztatach plastycznych pt:”Bombka Bożonarodzeniowa”, podczas których dzieci wraz z seniorami miały okazję wykonać własną bombkę. Tym razem wspólnie kolędowaliśmy. Kolędowanie było przeplatane różnymi ciekawostkami i zagadkami związanymi z okresem przed i poświątecznym. Zarówno seniorzy jak i dzieci dobrze się bawili.