11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Corocznie, 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku, uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy IV b, którzy, śpiewając pieśni patriotyczne oraz recytując wiersze, upamiętnili odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie w obchodach Narodowego Święta Niepodległości, dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Dzisiaj również uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach uczniowie odśpiewali hymn narodowy dnia 10 listopada o godzinie 11:11.