Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. I choć styczeń to miesiąc zimowy, to te dwa dni sprawiają, że wszystkim robi się cieplej na sercu. Babcia i Dziadek odgrywają bardzo ważną rolę w życiu. Bo to właśnie oni najbardziej rozumieją, kochają, pocieszają i przytulą. Z tej właśnie okazji, w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość, na którą zostali zaproszeni specjalni goście- Babcie i Dziadkowie uczniów klas I- IV.  Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Natomiast część artystyczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Łzy i uśmiech na twarzach Babć i Dziadków to największy prezent dla aktorów- wnuków. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was Kochane Babcie i Dziadkowie, żyjcie nam 100 lat!
Galeria zdjęć –>