Pomagamy Honoracie – Kupując płytę „Klemensiątka i przyjaciele”

Od poniedziałku, 13 stycznia zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc Honoracie Babuli. Honorata jest absolwentką 1 LO w Głogowie. Urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym i spastycznością kończyn. Przygotowuje się do operacji w USA, która poprawi komfort jej życia, każda złotówka jest na wagę złota.

 Zespół „Klemensiątka”, działający przy parafii św. Klemensa wydał w roku 2018 – specjalnie na ten cel album z kolędami, który przygotowany został przez naszą absolwentkę – Barbarę Ciesielską. W części muzycznej udzielał się również inny nasz absolwent – Paweł Sznajder. W przedsięwzięciu tym brały również udział nasze aktualne uczennice – Tosia Serafin – klasa 4a, Zosia Gertych – 6a, Julia Kozłowska – 6a, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu płyty w cenie 25 zł. Płytę będzie można nabyć u pani Marii Puchalskiej – Jarosz i pani Joanny Radziei, przez cały styczeń.

Zapraszamy do posłuchania jednego utworu.

https://www.youtube.com/watch?v=oift0Tqsin8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0_d73BxHbN0ZxJYTCGYtxaMRW78wJYy3-DRla05rVKjBCIzesMOWYenTU

 

Poznajcie Basię