„Dzień szpilek” w Szkole Podstawowej nr 6

25 września mieliśmy okazję zrobić coś dobrego dla dzieci chorych na raka. To nasza pierwsza akcja charytatywna w tym roku szkolnym. Jako społeczność szkolna – czyli nauczyciele, pracownicy i mamy, a nawet uczennice i siostry naszych uczniów, włączyliśmy się w akcję ogólnopolską –  #DzienSzpilek, której organizatorem jest Moliera2.

Telefon, para szpilek i odrobina kreatywności – tyle wystarczyło by pomóc małym wojownikom z  Przylądka Nadziei!

Za każde zdjęcie Moliera2 i partnerzy zabawy przekazują 2 zł na rzecz pacjentów z Przylądka Nadziei. W tegorocznej akcji wzięło około 30 pięknych Pań w różnym wieku. Bardzo dziękujemy wszystkim paniom, bez względu na wiek, za włączenie się  w tą akcję, kolejna za rok.

JR