Akcja charytatywna – „Budujemy Hospicjum w Głogowie” w Szkole Podstawowej nr 6

W dniach 18 i 19 grudnia 2019r w Szkole Podstawowej nr 6 odbywała się kolejna bożonarodzeniowa akcja charytatywna. W tym roku zbierane były fundusze na budowę tak potrzebnego w naszym mieście hospicjum.

            Nasze działania w tym roku obejmowały licytację przedmiotów na stronie facebook naszej szkoły, loterię,  a także sprzedaż ciast i różnych przedmiotów przygotowanych specjalnie na tą okazję. Słodkości i różne przedmioty sprzedawane były również przy okazji wystawianych corocznie w szkole Jasełek dla zaproszonych gości z miasta, które odbywają się w godzinach popołudniowych.

            W nasze działania zaangażowani byli uczniowie, rodzice, wszyscy pracownicy szkoły, a także wolontariuszki z Fundacji Hospicjum Głogowskie.

             Łączna kwota, którą udało się zebrać w ciągu dwóch dni naszej akcji, przy liczbie uczniów 266 –  to 4760zł 74gr. Wszystkie fundusze zostały przekazane na konto Fundacji Hospicjum Głogowskie.
Galeria zdjęć –>