Akcja charytatywna na rzecz potrzebujących rehabilitacji dziewczynek , będących pod opieką stowarzyszenia „OTWARTE DRZWI” – sióstr Werwińskich – Dominiki i Alicji oraz Amelki Antczak

W listopadzie w naszej szkole przeprowadziliśmy kolejną akcję charytatywną, na rzecz potrzebujących wsparcia na rehabilitację dziewczynek, będących pod opieka stowarzyszenia „Otwarte drzwi”.  Dziewczynki chorują przewlekle i potrzebują wsparcia na rehabilitacje, która jest im potrzebna do zwykłego funkcjonowania.

Nasza akcja polegała na zgromadzeniu przetworów w słoikach – wystawieniu ich najpierw w klasach, jako „Jesienne dary”, a następnie przeznaczenia ich na nasz kiermasz. W akcję włączyła się cała nasza placówka – uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele, pracownicy, dyrekcja.

Efekt naszej pracy i zaangażowania – 1000zł przekazane na rehabilitację dziewczynek. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy

JR