„Biblioteka dobre miejsce dla człowieka”

Kolejne zadanie związane z realizacją projektu „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka” za nami.  Młodsi uczniowie, którzy przystąpili do Klubu Pożeraczy Książek bardzo często jako wyzwanie otrzymywali lub wybierali sobie wykonanie plakatu reklamującego (polecającego) daną książkę. W ten sposób młodsze dzieci namalowały  „książki polecane”. Starsi uczniowie zapisywali polecane tytuły na kartkach. Najczęściej wypożyczane – tu pomogła statystyka. 🙃 W ten sposób powstał BOOKFLIX czyli wykaz książek polecanych 🙂 A przy okazji pragnę poinformować, że Grono Pożeraczy Książek powiększyło się o kolejnych zdobywców tego tytułu. Zostali nimi: Karol Ściak, Nadia Siniawa, Julia Rygielska oraz Filip Kapuściński. Gratuluję i życzę wielkiej frajdy z przeżywania kolejnych przygód z książkami. B.M.