Dzień Dziecka:))

środę 29 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Na naszych uczniów czekało wiele atrakcji w tym gra terenowa dla najstarszych uczniów oraz konkurencje sportowe dla tych młodszychDużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z koralikami, tatuażami oraz farbami do malowania twarzy. Uczniowie mogli skosztować ciasta upieczonego przez rodziców oraz grochówki i lodów. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzeniaw szczególności Pani Patrycji Ruszel, Pani Jowicie Onisk oraz Panu Piotrowi Moryniowi. Dziękujemy także Panu Sebastianowi Siniawie, druhom z OSP Szczyglice oraz OSP Ruszowice za zorganizowanie konkurencji sportowo-pożarniczych dla naszych uczniów. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów Dnia Dziecka i loterii fantowej:

– bar Fuego

– Chata Polska z ulicy Połanieckiej 13