Dzień mamy

28 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Głogowie odbyły się zorganizowane przez szkolną świetlicę uroczystości z okazji Dnia Mamy. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia. Kierownik świetlicy Iwona Kubiak powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Dzieci tańczyły, śpiewały dedykowane mamom piosenki, recytowały wiersze i wykonywały humorystyczne inscenizacje. Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli mamom wykonane przez siebie portrety oraz laurki z okazji ich święta. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych rodziców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością czuwali opiekunowie świetlicy Małgorzata Kutarbo i Michał Skiba pod kierownictwem Iwony Kubiak.

Galeria zdjęć –>