Dzień pluszowego misia

27 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas 1-3 mieli możliwość obejrzenia prezentacji na temat historii tego święta. Następnie wzięli udział w turnieju „Zgaduj zgadula”.  Po czym wykazywali się spostrzegawczością i pamięcią wzrokową w zabawie „Memory”. Na koniec zaśpiewali i zatańczyli „Idziemy do zoo” oraz ułożyli z dużych puzzli plakat z wizerunkiem misia, który następnie mieli za zadanie pokolorowań. Ostatnim punktem obchodów Dnia Pluszowego Misia było rozstrzygnięcie konkursu na „Misiową Klasę”. Ten zaszczytny tytuł powędrował do klasy IIIa. Uczniowie odebrali z rąk pani wicedyrektor Anny Kubaczki puchar przechodni, dyplom oraz „słodkie co nieco” (tort), ufundowane przez Radę Rodziców. II miejsce w konkursie zajęła klasa IIa, natomiast trzecie miejsce podium zajęła klasa Ia. Wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodziankę. Gratulujemy

Galeria