Europejski Dzień Języków w naszej szkole.

Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. W czwartek 26 września przywitały nas korytarze ozdobione wykonanymi przez uczniów flagami oraz projektami dotyczącymi danego kraju. Mogliśmy podziwiać collage z Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Rosji, Wielkiej Brytanii oraz Grecji. Uczniowie mieli również za zadanie zaśpiewać piosenkę Panie Janie w języku angielskim, francuskim oraz polskim. Każda klasa przedstawiła najważniejsze ciekawostki dotyczące danego kraju.Poprzez organizowanie Europejskiego Dnia Języków pokazaliśmy uczniom, że uczenie się języków innych ludzi pomaga nam wzajemnie się zrozumieć, przekroczyć różnice kulturowe oraz przy okazji dobrze się bawić.

Galeria zdjęć –>