I miejsce w półfinale strefy legnickiej w piłce nożnej dziewcząt

05.2022r reprezentacja naszej szkoły dziewcząt, wzięła udział w Mistrzostwach Podstrefy Legnickiej w piłce nożnej. W turnieju brały udział zwycięskie drużyny z czterech powiatów podstrefy legnickiej; mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasze dziewczęta sięgnęły po pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje spotkania: z drużyną z Polkowic 5:2, z Lubinem 4:1 oraz z drużyną z Góry 2:0.

Klasyfikacja turniejowa:

I miejsce SP 6 Głogów

II miejsce SP Lubin

III miejsce SP Polkowice

IV miejsce SP Góra

Skład zwycięskiej reprezentacji:

Bagińska Aleksandra, Florczak Natalia, Jankowiak Małgorzata, Jankowska Michalina, Pukacka Emilia, Sobczyk Nikola, Straszewska Dominika, Ściak Aleksandra, Zuzanna Trzybulska.

Gratulujemy!!!!!

Galeria