II miejsce w konkursie literackim „O Literacki Pączek Złotego Głogu”.

20 października 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literackiego w ramach 28. Głogowskich Konfrontacji Literackich. Nagrody przyznano laureatom w dwóch kategoriach: uczniowie ze szkół podstawowych brali udział w konkursie „O Literacki Pączek Złotego Głogu”, natomiast uczniowie szkół ponadpodstawowych uczestniczyli w konkursie „O Literacki Złoty Głóg”.

    Z wielką radością informujemy, że II miejsce w konkursie „O Literacki Pączek Złotego Głogu” zajęła nasza uczennica z klasy 8c – Klara Bielawska – która napisała trzy utwory poetyckie. Serdecznie gratulujemy sukcesu naszej laureatce i zapraszamy innych uczniów do udziału w kolejnych konkursach literackich.

                                                                                                                      Krzysztof Knoblauch