II Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie klas IV

W dniu św. Mikołaja czyli 06.12.2023 w szkole podstawowej nr 11 odbył się II Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie klas IV. Do zawodów zostało zaproszonych sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Reprezentacji Naszej szkoły zostali dolosowani do grupy A w której rywalizowali z zawodnikami ze szkoły podstawowej nr 9 oraz szkoły podstawowej nr 11. W pierwszym meczu nasi uczniowie po wyrównanej walce musieli uznać wyższość zawodników z „Dziewiątki” natomiast w meczu numer dwa pokonali zawodników z „Jedenastki. Dzięki tym wynikom zajęli drugie miejsce w grupie A i zmierzyli się w meczu o III miejsce z drugą drużyną grupy B czyli zawodnikami szkoły podstawowej nr 12. Po wygranym 17:16 bardzo wyrównanym meczu nasi reprezentanci zajęli bardzo dobre III miejsce J

Reprezentacja Naszej szkoły:

Emila Bedynek, Martyna Kutka, Laila Lechwar, Milena Leciejewska, Jagoda Łukijańczuk, Oliwia Marciniak, Zuzanna Marciniak, Iga Soroka, Bartosz Biskup, Bartosz Frątczak, Yevhenii Mazun, Marcel Muras, Maksym Pavlovskiy, Karol Ściak, Matvii Yalovyi,

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6

4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12

5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11

6 miejsce – Szkołą Podstawowa nr 11

 

Gratulujemy Naszym zawodniczkom i zawodnikom udanego debiutu w reprezentowaniu szkoły na arenie sportowej 

Galeria