III miejsce chłopców klas 4-6 w Mistrzostwach Miasta w piłce koszykowej 3×3

W poniedziałek 24.10.2022 w Szkole Podstawowej nr 11, Miejski Szkolny Związek Sportowy w Głogowie przy pomocy Pani Doroty Jagiełło zorganizował Mistrzostwa Miasta Głogowa w koszykówce 🏀 3×3 klas 4-6. Jest to młoda, rozwijająca i szybko zyskująca popularność drużynowa dyscyplina sportowa. W ostatnim okresie 🇵🇱 Polskie reprezentacje osiągnęły duże sukcesy na arenie międzynarodowej np. 🥉 miejsce w Mistrzostwach Świata Kobiet, 🥇 miejsce w Mistrzostwach Świata Mężczyzn do lat 23💪😀 Reprezentacja Naszej szkoły po przegranej w pierwszym meczu z reprezentacja Sp14 8:4 wygrała kolejne dwa mecze z chłopcami z Sp10 i Sp8. Awansowali do półfinału w którym ulegli najlepszej drużynie tego turnieju – zawodnikom z Sp12. W meczu o 🥉miejce po walce wygrała z reprezentacją Sp Aslan i zajęła bardzo dobre 🥉 III miejsce.💪😁 Skład reprezentacji: 🏀 Wiktor Grzelak 🏀Jan Kosturkiewicz 🏀Patryk Goliczewski 🏀Bartek Kozakiewicz Klasyfikacja generalna: 🥇 Sp 12 🥈 Sp 14 🥉 Sp 6 4 – Sp Aslan 5 – Sp 10 6 – Sp 8 7 – Sp 11 Gratulujemy wszystkim zawodnikom wysokich umiejętności i życzymy dalszych sukcesów ⛹️‍♀️⛹️🤸‍♀️🤸‍♂️

Galeria