III miejsce w Powiatowym Konkursie Dekoratorskim

9 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 14 został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Dekoratorski dla uczniów ze świetlic szkolnych, pod hasłem „Leśne wrota”, w którym wzięła udział również nasza świetlica. Celem konkursu było rozbudzenie kreatywności wśród uczniów, kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów poprzez tworzenie dekoracji, rozwijanie umiejętności pracy w zespole oraz poznawanie i umiejętność wykorzystania różnorodnych technik w pracach plastycznych. Wspólna praca dekoratorska przedstawiała las namalowany farbami plakatowymi, w którym drzewa, kolorowe liście, grzybki, zwierzątka były przestrzenne. Całość pracy tworzyła spójna i przemyślana kompozycja. Organizatorzy konkursu przyznali naszej pracy III miejsce.