Jesienne Mistrzostwa Głogowa w LA – IV Memoriał A. Krawczyka – II MIEJSCE drużynowo i sukcesy indywidualne.

Dnia 22.09.2022r reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Jesiennych Mistrzostwach Miasta Głogowa w LA – IV Memoriał A. Krawczyka. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach biegowych w dwóch rocznikach 2008-2009 oraz 2010 i młodsi.

Nasza szkoła może pochwalić się bardzo dużym sukcesem  – zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Skład naszej reprezentacji: Florczak Natalia, Grzelak Dominika, Jankowiak Małgorzata, Kida Zuzanna, Kowalska Emilia, Owoc Aleksandra, Sobczyk Nikola, Straszewska Dominika, Szwarc Kornelia, Trzybulska Martyna, Trzybulska Zuzanna, Użarowska Iga, Grzelak Wiktor, Kałużka Jakub, Kozakiewicz Bartosz, Krzywicki Kacper, Kuca Wojciech, Matejczuk Andrzej, Przygodzki Dawid, Rosa Maciej, Sudoł Igor, Wcisło Paweł.

            Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek z każdej konkurencji zostało nagrodzonych medalami. Nie zabrakło w tym gronie także naszych przedstawicieli:

Martyna Trzybulska – II miejsce w biegu na 60m.

Martyna Trzybulska – II miejsce w biegu na 200m.

Emilia Kowalska – III miejsce w biegu na 60m.

Aleksandra Owoc – III miejsce w biegu na 200m.

Wojciech Kuca – II miejsce w biegu na 600m.

            Całej naszej reprezentacji GRATULUJEMY i życzymy dalszych SUKCESÓW!!!

Galeria