Kampania BohaterON

W okresie od 9 września do 11 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji BohaterON, wyślij kartkę do Powstańca. Powstanie Warszawskie jest to jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Wśród kolejnych pokoleń świadomość znaczenia tego powstania stopniowo zanika, a ostatni Powstańcy odchodzą od nas na wieczną wartę. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć oraz szacunek. Dzięki akcji BohaterON uczniowie naszej szkoły mogą również wyrazić podziękowanie oraz okazać szacunek i uznanie uczestnikom Powstania Warszawskiego. Uczniowie uczynili to, poprzez napisanie do Powstańców kartek, laurek, czy listów. Większość uczniów z klas 4 – 6 wzięła udział w akcji. W kampanii BohaterON wzięła udział nawet cała klasa 3b, która poprzez cudowne malunkami wyraziła Powstańcom swoją wdzięczność.