Konkurs ekologiczny – „Mistrz recyklingu” – Maks porządkuje odpady – III liga Elektrorecyklingu”

Mimo szalejącej pandemii, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologicznym. Wykonali makietę GRAMOFONU – a następnie zatroszczyli się o jego utylizację, bo na tym polegał konkurs.
Uczniowie klasy 6a – Oliwia Wcisło, Jakub Droździel i Henryk Nikonowicz, mimo wszystko przystąpili do konkursu ogólnopolskiego i reprezentowali naszą szkołę w godny sposób. W tak trudnym czasie. Za udział w konkursie otrzymali dyplomy, kolejny konkurs za rok, mamy nadzieję, że wystartuje kolejna ekipa, a może ta sama… Gratulujemy uczniom udziału i chęci działania.
                                                                                                                                                                                                          JR