Konkurs Świerszczyka

Biblioteka szkolna informuje, że w najnowszym numerze magazynu dla dzieci „Świerszczyk” ogłoszony został konkurs „Dźwięcznie”.

„Cały marcowy Świerszczyk plumka, trąbi, stuka i rozbrzmiewa najróżniejszymi melodiami. Bajetan jest częścią chóru, a raczej – przedziwnego zespołu muzycznego.

A Wy? Jakie dźwięki lubicie najbardziej? Narysujcie siebie w rolach muzykantów lub innych wytwórców dźwięków!

Pracę przygotowujemy w dowolnej technice – do 18 marca 2022 r. i dostarczamy ją do biblioteki szkolnej.

Zapraszam do konkursu

Nauczyciel biblioteki