„Kto ty jesteś” – czyli o patriotyzmie inaczej

Uczniowie klas 6 a, b wzięli udział w spotkaniu z pisarką Joanną Olech pod tytułem „Kto ty jesteś” – czyli o patriotyzmie inaczej. Spotkanie odbyło się w MBP Filia nr 1 w Głogowie.
Joanna Olech jest graficzką i autorką książek dla dzieci i młodzieży, m.in. słynnej „Dynastii Miziołków”. Za teksty książek i ilustracje zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. nagrodę Naszej Księgarni, nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego, nagrodę specjalną Polskiej Sekcji IBBY.
Uczniowie dowiedzieli co znaczy patriotyzm, ale zupełnie inaczej – czyli lekko i nowatorsko. Książka autorstwa Joanny Olech „Kto ty jesteś?” mówi o idei społeczeństwa obywatelskiego, zaufaniu, wzajemnym szacunku, tolerancji, ekologii, wolontariacie i zaangażowania na rzecz kraju.
Galeria zdjęć -->