„Let’s go to the Zoo”

19 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu interaktywnym pt. ” Let’s go to the Zoo”. Przedstawienie przygotowali nauczyciele języka angielskiego wraz z uczniami klas 2. Spektakl miał na celu przyswojenie słów w języku angielskim, związanych ze zwierzętami oraz czynnościami wykonywanymi przez te właśnie zwierzęta. Uczniowie klas pierwszych oraz zaproszeni goście z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli spektakl, a forma, jaką zaproponowali nauczyciele, zmobilizowała widzów do aktywnego uczestnictwa w tym ciekawym przedsięwzięciu. Bardzo dziękujemy przybyłym rodzicom za udział w występach oraz przygotowanie strojów swoim pociechom, a uczniom- za perfekcyjne przygotowanie się do swojej roli. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Galeria zdjęć –>