Międzynarodowy Dzień Życzliwości

We wtorek, 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości . Z tej okazji Wolontariat szkolny wraz z klasami 7-mymi przygotował kilka atrakcji – pozytywne sentencje dla każdego, łańcuch życzliwości, na ogniwach którego uczniowie i wszyscy pracownicy mogli zapisywać życzliwe treści. Łańcuch zostanie powieszony na choince w grudniu. Dla klas przygotowano krótką prelekcję na temat historii obchodów tego dnia, a na holu szkoły przygotowano gazetkę okolicznościową. Przygotowano również we wszystkich klasach konkurs na najbardziej życzliwą osobę. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i słodkości.
Najbardziej życzliwi uczniowie naszej szkoły to:
1. Bruno Kozakiewicz – klasa 1a
2. Alan Kubiak – klasa 2a
3. Amira Czaczyk – klasa 3a
4. Emilia Bedynek – klasa 4a
5. Julia Pasierbska – klasa 5a
6. Alicja Urbaniak – klasa 6a
7. Szymon Czuchraj – klasa 6b
8. Iga Użarowska – klasa 7a
9. Dawid Przygodzki – klasa 7b
10. Antonina Serafin – klasa 8a
11. Dominik Bojar – klasa 8b

Kolejna edycja konkursu za rok, ale przypominamy wszystkim   że:   

Życzliwość na codzień,  a nie tylko od świeta.