MIKOŁAJKOWY Turniej w piłkę nożną klas I-III

Dnia 08.12.2023 na hali widowiskowo – sportowej w Głogowie odbył się turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych. Turniej został zorganizowany przez trenerów Akademii piłki nożnej Chrobry Głogów oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Certus”. Do turnieju zgłosiło się aż dziesięć szkół, osiem z miasta głogowa oraz dwie szkoły z powiatu głogowskiego. Każda drużyna składała się z 15 zawodników (5 zawodników z klas I, 5 zawodników z klas II oraz 5 zawodników z klas III). Mecze trwały 3×4 minuty, każda drużyna rozegrała po 3 mecze. W przerwach pomiędzy graniem uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w kilku „stacjach” zorganizowanych przez młodych adeptów szkoły mistrzostwa sportowego.

Nasi reprezentanci w pierwszych dwóch meczach wyraźnie ulegli zawodnikom ze Sp3 i Sp10 a w trzecim po bardzo emocjonującej końcówce 4:3 musieli uznać wyższość zawodników z Sp9.

Po zakończonych zmaganiach każdy z uczestników tego turnieju otrzymał pamiątkowy medal, szkoła otrzymała Puchar z 10 miejsce i piłkę nożną 

Gratulujemy Naszym zawodnikom godnej postawy i życzymy powodzenia w następnych zawodach 

Galeria