Mistrzostwa miasta Głogowa w piłce koszykowej chłopców

 Igrzyska Dzieci Dnia 18.01.2023r w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa w piłce koszykowej chłopców . Do zawodów przystąpiły cztery drużyny Sp6, Sp 8, Sp10 i Sp12. Reprezentanci naszej szkoły pokonali zawodników ze Szkoły podstawowej nr 10 13:12, Zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 8 29:14 i przegrali z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 12 40:6. Dzięki tym wynikom chłopcy zajęli 🥈2 miejsce i awansowali do Mistrzostw Powiatu które odbędą się w późniejszym terminie Klasyfikacja końcowa turnieju: 🥇1 miejsce SP12 🥈2 miejsce SP6 🥉3 miejsce SP10 4 miejsce Sp8 Skład naszej reprezentacji: Bar Igor, Bartosz Kozakiewicz, Jan Kosturkiewicz, Natan Sielski, Wiktor Grzelak, Patryk Goliczewski, Marcel Kaliszewski, Dawid Przygodzki, Damian Starościak, Wojciech Kuca, Szymon Król Gratulujemy Naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.💪🤞

Galeria