MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU GŁOGOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA DZIECI

W dniu 28.09.2023 w „Parku Południowym” odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja toczyła się w ramach Igrzysk Dzieci a udział brali zawodniczki i zawodnicy z roczników 2011 i młodsi.

Do pokonania były  następujące dystanse: 6×500 metrów dla dziewcząt oraz 6×600 metrów dla chłopców.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Naszej Szkoły zajmując w CZWARTE miejsce na 9 drużyn oraz chłopcy którzy uplasowali się na miejscu piątym na 8 zespołów.

Reprezentantami naszej szkoły byli:

Dziewczęta:

Alicja Urbaniak, Lena Tomaszewska, Roksana Lipińska, Emila Bendyk, Hanna Grobelna, Milena Krzywicka

Chłopcy:

Wojciech Kuca, Damian Starościak, Ivan Zlydnyk, Szymon Pałczyński, Bartosz Biskup oraz Szymon Król

Klasyfikacja Końcowa

Dziewczęta:

1 miejsce – SP 10, 2 miejsce – SP 14 , 3 miejsce – SP Jerzmanowa, 4 miejsce – SP 6, 5 Miejsce – SP 12, 6 miejsce – SP 8, 7 miejsce – SP 3, 8 miejsce – SP 2, 9 miejsce – SP 13.

Chłopcy:

1 miejsce – SP 10, 2 miejsce – SP12 , 3 miejsce – SP Jerzmanowa, 4 miejsce – SP 14, 5 Miejsce – SP6, 6 miejsce – SP Nielubia, 7 miejsce – SP 8, 8 miejsce – SP 13.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych J