MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU GŁOGOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 W dniu 28.09.2022 w „Parku Południowym” odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych🏃🏼‍♀️🏃. Rywalizacja toczyła się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej a udział brali zawodniczki i zawodnicy z roczników 2008 i 2009. Do pokonania były następujące dystanse: 6×600 metrów dla dziewcząt oraz 6×750 metrów dla chłopców. Z dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Naszej Szkoły zajmując w DRUGIE miejsce na osiem drużyn oraz chłopcy którzy uplasowali się na miejscu ÓSMYM na 10 drużyn. Reprezentantami naszej szkoły byli: Dziewczęta: Owoc Aleksandra, Florczak Natalia, Jankowiak Małgorzata, Sobczyk Nikola, Straszewska Dominika, Trzybulska Zuzanna Chłopcy: Jakub Kałużka, Kacper Krzywicki, Andrzej Matejczuk, Maciej Rosa, Igor Sudoł, Paweł Wcisło Klasyfikacja Końcowa Dziewczęta: 🥇1 miejsce – SP Białołęka, 🥈2 miejsce – SP6, 🥉3 miejsce – SP10, 4 miejsce – SP12, 5 Miejsce – SP Jerzmanowa, 6 miejsce – SP14, 7 miejsce – SP3, 8 miejsce – SP Jaczów Chłopcy: 🥇1 miejsce – SP 12, 🥈2 miejsce – SP Jerzmanowa, 🥉3 miejsce – SP 3, 4 miejsce – SP11, 5 Miejsce – SP Białołęka, 6 miejsce – SP14, 7 miejsce – SP Jaczów, 8 miejsce – SP6, 9 Miejsce – SP10, 10 miejsce – SP Przedmoście, Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych 😁💪

Galeria