Mistrzostwa Powiatu Głogowa w piłce koszykowej chłopców

 Igrzyska Dzieci Dnia 30.01.2023r w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w piłce koszykowej chłopców . Do zawodów przystąpiły cztery drużyny Sp6, Sp 12, Sp Kotla i Sp Jaczów. Reprezentanci naszej szkoły w meczu półfinałowym uległa zawodnikom ze Szkoły podstawowej Kotli 22:11. W meczu o 3 miejsce pokonali reprezentację Szkoły Podstawowej w Jaczowie 23:12 Dzięki tym wynikom chłopcy zajęli 🥉3 miejsce 💪 Klasyfikacja końcowa turnieju: 🥇1 miejsce SP12 🥈2 miejsce Kotla 🥉3 miejsce SP 6 4 miejsce SP Jaczów Skład naszej reprezentacji: Bar Igor, Bartosz Kozakiewicz, Jan Kosturkiewicz, Natan Sielski, Wiktor Grzelak, Patryk Goliczewski, Marcel Kaliszewski, Dawid Przygodzki, Damian Starościak, Wojciech Kuca, Szymon Król, Antoni Jędrzejczak Gratulujemy Naszym zawodnikom i życzymy powodzenia💪🤞

Galeria