Mistrzowie Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej

 Jesteśmy Mistrzami!!!. Dnia 27 lutego został rozegrany Finał Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej ???? chłopców w kategorii „czwórki”. Organizatorem zawodów jest Miejski Szkolny Związek Sportowy w Głogowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6. W finale zagrały reprezentacje następujących szkół :
Szkoła Podstawowa w Wilkowie, Szkoła Podstawowa w Białołęce , Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie i Szkoła Podstawowa nr 7 w Głogowie. Rywalizacja na boisku była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie : Igor Budziłowicz, Jakub Kruk, Justyn Sztąberek, Bartek Gul, Aleks Papiernik, Krystian Sieniawa, Jakub Przybięda, Wojtek Bodera, Karol Niedźwiecki oraz Sebastian Rowgało. W generalnej klasyfikacji zajęliśmy I miejsce. Gratulujemy!!!

Galeria zdjęć –>