Najciekawsza kartka świąteczna

Dnia 13 grudnia 2023r. został rozstrzygnięty XVII Powiaty konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III ze świetlic szkolnych pod tytułem „Najciekawsza kartka świąteczna” Organizatorem konkursu byli nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie. W konkursie udział wzięli uczniowie z szkół podstawowych nr : 3, 6, 7, 8, 10,12 13, 14 świetlica SP w Serbach, świetlica SP w Wilkowie. Przedmiotem konkursu było samodzielne zaprojektowanie i wykonanie kartki bożonarodzeniowej w dowolnej technice plastycznej w formacie A5, A6 bez elementów gotowych. Na konkurs wpłynęło 87 kartek świątecznych wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi.

Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii klas pierwszych

I miejsce – Wiktor Staniszewski SP 13

II miejsce – Anna Kutka SP6

III miejsce – Maciej Bałaban SP8

W kategorii klas drugich

I miejsce – Kajetan Ozimirski SP3

II miejsce – Gniewko Figas SP8

III miejsce –Zuzanna Świątek SP14

W kategorii klas trzecich

I miejsce – Magdalena Lesiuk SP3

II miejsce – Pola Superson SP10

III miejsce – Wiktoria Włodarczak SP12

Wyróżnienie otrzymali:

Szymon Golczyk kl Ib SP w Serbach

Nikola Janus kl II a SP nr 7

Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi sponsorowanymi z Gminy Miejskiej Głogów oraz gadżetami z firmy STARCOM. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy bez względu na ich wiek. Nie ma również konkretnych wskazań jaka to ma być ozdoba. Możecie stworzyć swoją własną bombkę, lub świąteczny stroik na wigilijny stół. może to być również bożonarodzeniowy wieniec. Ogranicza was jedynie własna wyobraźnia.                 

  Gratulujemy serdecznie

Galeria