Odwiedziny w Miejskiej Bibliotece Publicznej

19 listopada klasa 1a wraz z wychowawcą i nauczycielem bibliotekarzem gościli w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uczniowie mieli okazje poznać bibliotekę inną, niż szkolna. Z bliska przyjrzeli się  pracy bibliotekarza, zobaczyli jak różnorodne mogą być książki, dowiedzieli się jak zachować się w czytelni i co to jest audio-teka oraz jak stać się czytelnikiem Biblioteki Miejskiej.  Ponadto wykonywali szereg zadań: rozwiązywali zagadki, wyklejali karmniki dla ptaszków, słuchali czytanych przez Bibliotekarza fragmentów książek. Na koniec spotkania każdy Uczeń otrzymał pamiątkową książkę, książek szczególną…. Nie można jej zakupić w żadnej księgarni, gdyż została wydana dla potrzeb Biblioteki Miejskiej w Głogowie.

                                                                                                               Dziękujemy za spotkanie.

Galeria