Drodzy Państwo

Szkolna Rada Rodziców zwraca się z prośbą o wpłaty składek na rok szkolny 2022/2023.

Sugerowana kwota to 50 zł na jedno lub więcej dzieci z rodziny.

Przypominamy, że pieniądze te wracają w ciągu roku szkolnego do naszych dzieci w różnej postaci.

Rada Rodziców ustaliła nagrody za dobrze zorganizowaną zbiórkę w klasach.

Każda klasa , która uzbiera 100%  składek dostanie nagrodę w wysokości 300 zł na Dowolny cel. W przypadku niższych procentowo zbiórek nagrodzone zostaną 3 najlepsze klasy również nagrodą w wysokości 300 zł.

Termin zakończenia zbiórek o nagrody to 16.12. Oczywiście składki można wpłacać cały rok.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w zbiórce.

Serdecznie pozdrawiam

Przewodniczący  Piotr Moryń