Pomagamy Ukrainie

Nasza społeczność angażuje się w pomoc Ukrainie. Przez cały tydzień zbieraliśmy dary potrzebne dla ludności Ukraińskiej. Nasi wolontariusze codziennie rozprowadzali przygotowane kotyliony. Z darów uczniowie przynosili lekarstwa, materiały opatrunkowe, produkty żywnościowe, kosmetyczne, higieniczne. Pierwsza partia darów w piątek, 4 marca, została przewieziona do  klubu Fitarena i do MOKu. Zbiórkę oczywiście prowadzimy nadal.

Uczennice klasy 8c zainicjowały w naszej szkole zbiórkę dla potrzebujących zwierząt z terenów Ukrainy. Pamiętajmy o tym , że zwierzęta z terenów Ukrainy również przeżywają trudne chwile. Dary zostały przekazane w piątek, 4 marca i już trafiły do potrzebujących zwierząt na granicy.

JR