Poznajemy kraje anglojęzyczne – Irlandia Północna

Kolejnym krajem, który poznali uczniowie klasy 3 a w ramach projektu „ Poznajemy kraje anglojęzyczne” była Irlandia Północna- kraina wielu ciekawych miejsc i wspaniałych tradycji. W trakcie prezentacji nie zabrakło plakatów przedstawiających sławnych ludzi pochodzących z Irlandii, niesamowitych zabytków oraz potraw tak bardzo odmiennych od tradycyjnej polskiej kuchni. Wiele emocji wzbudziły informacje o tradycyjnych irlandzkich sportach oraz świętach, wśród których ni mogło zabraknąć Święta Świętego Patryka, które uczniowie corocznie obchodzą w naszej szkole.

Prace były bardzo ciekawe, kolorowe i co ważne samodzielnie przygotowane przez uczniów. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i z niecierpliwością czekam na kolejne prezentacje.

Galeria zdjęć –> kliknij