„Pracownia Kompetencji Cyfrowych”

W czerwcu 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w konkursie  „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Konkurs „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK.

Konkurs zorganizowany był dla wszystkich szkół w Polsce. Uczniowie rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych, a dla każdej z nich przygotowano inne zadanie. Wspólnym motywem było zrealizowanie wskazanego kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci przez jak największą liczbę uczniów, a następnie przygotowanie pracy w oparciu o zdobytą wiedzę.

Nadesłano z całej Polki aż 3075 zgłoszeń konkursowych.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że wygraliśmy mobilną pracownię komputerową!!!

Mobilna pracownia komputerowa, składa się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania.

 

Jolanta Piasta