Próbne egzaminy ósmoklasisty już dostępne na dyktanda.pl – zapraszamy uczniów ósmej klasy do ich rozwiązania!

Bez względu na to, czy jesteś zdeterminowanym uczniem, czy po prostu chcesz się sprawdzić, zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach, przygotowanych przez doświadczonych egzaminatorów

Czekają na Was 34 arkusze z języka polskiego i matematyki w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, a także zdobyć cenne wskazówki, co do przygotowań do egzaminu końcowego.

Uczniowie, którzy podejmą próbę egzaminu ósmoklasisty, będą mieli do czynienia z różnymi formami pytań, w tym pytaniami otwartymi i zamkniętymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu zdobycia więcej informacji na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty

Nie czekaj dłużej, przetestuj swoją wiedzę już teraz, biorąc udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty i zyskaj większą pewność siebie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live