Projekt Edukacyjny „Czytam z Klasą-Lekturki spod Chmurki”

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Czytam z Klasą-Lekturki spod Chmurki” uczniowie klasy II a, dzięki uprzejmości Przychodni Weterynaryjnej BASSET w Głogowie, zrealizowali moduł „Bądź dobry dla zwierząt”. Dzieci odbyły fascynującą podróż po arkanach zawodu lekarza weterynarii. Dowiedziały się o konieczności zapewniania odpowiedniej opieki weterynaryjnej, zapewnianiu odpowiedniej ilości i jakości jedzenia, wody i miejsca do snu wszystkim zwierzętom, dostarczeniu odpowiedniej ilości ruchu, wiedzą, jak stworzyć bezpieczne i komfortowe środowisko życia dla swoich pupili. Dzięki tej wizycie zwiększyły  świadomość na temat praw zwierząt i problemów dotyczących ich dobrostanu. 
Dziękujemy za taką możliwość  Przychodni Weterynaryjnej BASSET dr n. wet. Katarzyna Kołomyjec,
a w szczególności Pani Marlenie Cywińskiej – Ziobroń za rentgenowską precyzję przekazanej wiedzy 🙂
z nadzieją, że zapewni ona skuteczność i bezpieczeństwo dla zwierząt.
B.Ś