Rusz po zdrowie -wyprawy z kijkami Nordic Walking.

Dnia 18.06.2018r wyruszyliśmy na naszą ostatnią w tym roku wyprawę z kijkami. Postanowiliśmy zakończyć sezon na głogowskiej Marinie, gdzie w miłej atmosferze odpoczywaliśmy i zjedliśmy wspaniałe kiełbaski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej wyprawy za mile i aktywnie spędzony czas, zachęcamy do aktywności podczas wakacji, aby z nowym rokiem szkolnym nie zabrakło Wam siły i chęci do dalszych wypraw. Wszystkim osobom, które wzięły udział chociaż w jednej naszej wyprawie gratulujemy i dziękujemy,  a w szczególności chcielibyśmy wyróżnić trzy osoby, które uczestniczyły w każdym naszym wyjściu. Są to: Wiktoria Kuca, Magdalena Judzińska i Marlena Kwasiborska. Brawo dziewczyny! Dziękujemy także pani Wiesławie Dobrzańskiej, która aktywnie wspierała nas podczas rajdów oraz panu Remigiuszowi Użarowskiemu za przygotownaie grilla.

                                                                       Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!!!

S.Partyka, A. Kubaczka